MÖBLER / Bord / Soffbord 12213291

nr 1221 3291

Karl Erik Ekselius

(1914-1998), Sverige

Soffbord, 1950-tal, JOC, Ekselius. Längd: 127, djup: 57 cm, höjd: 53 cm

Kondition: slitage

måndag 3 december 2018
kl 20:35:48